Information for guests

Перейти до... Інформація для гостей | Інформація для спонсорів| Інформація для волонтерів | Загальні ресурси | Історії

Jump to... Information for guests | Information for hosts | Information for supporters | Resources | Stories


 

Інформація для гостей | Information for guests

Ми сподіваємося, що ви добре влаштувалися у своїх спонсорів і відчули теплий прийом від ваших нових сусідів в Оксфордській єпархії.

Вміння розмовляти та розуміти англійську мову означає, що ви зможете робити покупки, відвідувати лікаря, допомагати своїм дітям у школі та знаходити друзів. Приєднуйтесь до безкоштовного онлайн-курсу англійської мови, який проводить преподобна Ліз Джексон, член команди координації програми єпархії з допомоги Україні. Зареєструватися можна тут. Щоб приєднатися до занять, вам знадобиться пристрій з підтримкою Zoom.

Ми хотіли б запросити вас підписатися на електронні листи від нашої Координаційної групи з питань біженців з України. Ми надсилатимемо вам інформацію про майбутні події та ресурси, які можуть допомогти вам під час вашого перебування тут, і триматимемо вас в курсі того, як просувається програма з пошуку житла від Оксфордської єпархії. Наприклад, у січні 2023 року ми провели 2 вебінари для українських гостей та їхніх спонсорів на актуальну тему “Що робити після закінчення спонсорства через 6 місяців?”. Ось тут ви можете переглянути відео цих вебінарів для гостей та спонсорів. Отже, підпишіться, щоб завжди бути в курсі!

Якщо ви хочете отримувати ці листи, перейдіть за посиланням нижче та введіть свою адресу електронної пошти, своє ім’я та поштовий індекс спонсора. Потім виберіть варіант 3 і натисніть жовту кнопку «Зареєструватися».

Зареєструватися

Ви можете будь-коли передумати отримувати ці повідомлення та відмовитися від розсилки, натиснувши «Скасувати підписку» внизу будь-якого електронного листа.

Ви також можете зв’язатися безпосередньо з нами, коли вам потрібно, надіславши листа на електронну пошту ukraine@oxford.anglican.org, і Таня, наш працівник з питань підтримки українців за програмою «Домівки для українців», зв’яжеться з вами.

Ви можете ближче познайомитися з Танею та радником із питань соціальної справедливості від Оксфордської Єпархії Ханною Лінг у цьому відеоінтерв’ю.

Благодійна організація Барнардо (Barnardo's) створила Українську гарячу лінію підтримки для надання комплексної допомоги. Лінія допомоги (0800 148 8586) доступна для всіх, хто рятується від конфлікту в Україні; штат укомплектований англомовними, україномовними та російськомовними співробітниками, які надають підтримку дітям і сім'ям, що прибувають до Великої Британії з України.

Лінія працює з понеділка по п'ятницю (з 10:00 до 20:00) та в суботу (з 10:00 до 15:00). Подзвонивши, ви зможете отримати допомогу та консультацію з широкого кола питань:

- Терапія з кваліфікованим психотерапевтом - по телефону або онлайн, з доступом до перекладачів

- Консультації з низки питань, наприклад, щодо житла, доступу до ключових медичних послуг, освіти, працевлаштування тощо, які надають наші кваліфіковані працівники гарячої лінії

- Практична підтримка - доступ до цифрових пристроїв, щоб сім'ї могли залишатися на зв'язку з близькими в цей тривожний час, а також стимулюючі іграшки для дітей, життєво важливі дитячі речі та багато іншого (за потребою)

Також було створено спеціальну електронну адресу ukrainiansupport@barnardos.org.uk та веб-сторінку для тих, хто допомагає у реагуванні на ситуацію в Україні.

In English

We hope that you are settling in well with your sponsors and that you have felt a warm welcome from your new neighbours in the Diocese of Oxford.

Being able to speak and understand English means that you will be able to go shopping, go to the doctor, help your children at school, and make friends. Join our free online English classes run by the Rev. Liz Jackson, a member of the Diocese Homes for Ukraine Team. You can register here. You will need a Zoom-enabled device to join the class.

We would like to invite you to subscribe to emails from our Homes for Ukraine Team. We will send you information about upcoming events and resources that may help you while you are here, and keep you informed about the progress of Diocese of Oxford activity regarding the Homes for Ukraine program. For example, in January 2023, we held two webinars for Ukrainian guests and their sponsors on the relevant topic "What to do after the end of sponsorship in 6 months?". Here you can watch the videos of these webinars for guests and sponsors. So, subscribe to stay up to date!

If you would like to receive these emails, please follow the link below and enter your email address, your name, and your sponsor's postcode. Then select option 3 and click the yellow "Register your interest" button.

Register your interest

You can change your mind about receiving these newsletters and unsubscribe at any time by clicking "Unsubscribe" at the bottom of any email.

You can also contact us directly whenever you need to by sending an email to ukraine@oxford.anglican.org and Tanya, our Homes for Ukraine Support Officer, will get back to you. You can discover more of Tanya and the Oxford Diocese Social Justice Advisor, Hannah Ling, in this video interview.

Page last updated: Wednesday 19th April 2023 10:57 AM
Powered by Church Edit